| MikYMous3 a întrebat:

De 2 luni de zile, pe cerul gurii mi-a aparut o basicuta mica care tot apare si reapare.
Cam 3-4 zile imi apare iar o saptamana- doua dispare, insa tot simt ceva foarte minuscul cu limba acolo unde a fost. Acum catveva zile de exemplu mi-a aparut iar, s-a spart singura si imediat la cateva ore a aparut iar basicuta umpluta cu un lichid cam incolor.
Sa fie asociat cu herpes HSV1? Sau de la stres ori alt virus?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Iti da la farmacie ce sa iei sa treaca

| Xpressurself a răspuns:

Mananci multe acrituri? Alemente acre, care contin otet sau sunt foarte acide? Mai redu din ele.