| GulDan a întrebat:

De 2 luni, e un pic umflat la ligamente, mai sus de tibie. si daca incep sa alerg apare durerea...
Am facut radiografie..bla bla tot felul de chestii
Daca e gravsad? ca nu trece de nici o culoare. si mi-a recomandat si radiologie ( CT) dar acum ceva timp.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| HDR10 a răspuns:

Am avut si eu ligamentele umflate, a trecut dar destul de greu.

| CISCO a răspuns:

Masaj la tot piciorul si fa-ti masaj si in talpa cam 30 minute.in talpa cu alifie si masaj la picior si o sa vezi schimbarea fa asa zi de zi.