| Mariusalex236 a întrebat:

De 2 zile m-am înroșit în zona plămânului drept și când respir am impresia că nu are destul oxigen. Cred că este puțin inflamat. Vreo soluție?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Fetytza99 a răspuns:

Vizitează un specialist, un medic cel mai bine

| Crylia a răspuns:

Daca starea ta de sanatate te deranjeaza, cel mai bun lucru pe care il poti face este sa vizitezi un medic. Chiar daca nu ai nimic, e mai bine sa stii ca ai fost in zadar decat sa iti para pe urma rau.