| anonim_4396 a întrebat:

De 3 saptamani de zile mi se intimpla ceva ciudat, imi transpira abundent gitul si capul, daca dau cu mina prin par zici ca sunt dupa dus, tin sa precizez ca, sudor fiind, am taiat o capsula in care se preparau fele si fel de medicamente, capsula este un fel de oala din aceea sub presiune dar mult mai mare si din inox (are peste 500 kg) in timpul cind am taiato iesea un fel de abur verde foarte inecacios, pina la urma am pus masca de oxigen pe figura ca sa o pot taia, nu mi sa mai intimplat pina acum asa ceva, am mers la medic si mi-au spus ca nu am nimic dar in conntinuare transpir abundent, de 2 saptamani stau acasa iar prietena ma bate la cap sa merg la o clinica privata pentru un contorl mai amanuntit, beau noaptea foarte multa apa, ziua daca beau o jumatate de litru dar noapte cred ca beau o sicla de 5 litrii de apa plata, un sfat de la voi sau de la cineva care a patit asa ceva si care nu s-a dus la doctor imi este de trebuinta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 80Cris a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-ti faci un set de analize mai complet. In primul si-n primul rand pentru linistea ta. Nu stiu ce ar putea fi, poate chiar nu e nimic in neregula dar intotdeauna cand mergi din timp, in cazul unei probleme, ai sanse sa scapi cu un tratament mai usor si intr-o perioada mai scurta. Sanatate!