| oricine-nimeni a întrebat:

De 6 ani am un herpes recidivant care prima data mi-a aparut pe una din fese, dupa aceia s-a extins pe penis, intrebarea mea, este posibil sa se extinda cumva pe fata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Riscul este minim, dar ce conteaza asta. Problema este ca trebuie sa mergi la un medic de boli infectioase pentru tratament de specialitate, macar sa raresti si sa reduci eruptiile.

| Arthur a răspuns:

Încearcă tratamentul cu Rodilemid asociat eventual cu Aciclovir.
Succes!

| mary_5801 a răspuns:

Pai se poate extinde oriunde are chef. dc nu te tratezi?

| creidel a răspuns:

Frate aaai un herpes pe penis straight face si u te ingrijorezi de fara