| bogdan1004 a întrebat:

De alaltăieri ma doare în partea stânga chiar sub burta și acum și la buric. Eu cred ca m-am răcit deoarece nu ma doare dacă stau la căldură în pat. mi-a fost cam frig zilele astea.. Dați-mi niște sfaturi mie frica sa nu fie ceva de operat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IrinaElena1234 a răspuns:

Si eu am aceleasi probleme insa in partea dreapta. Da, poate fi de la o raceala. Insa poate fi si o mica gastrita daca ai si dureri de stomac. Daca ii spui medicului de familie va sti ce o sa iti spuna si cu siguranta nu e ceva grav.

1 răspuns:
| bogdan1004 explică:

Ms de răspuns. Deșteptul de mine se apasa unde nu trebuia... Vai de capu meu :rolling on the floor