| Razvan681 a întrebat:

De alaltăieri seara mama mea are dureri în zona stomacului, grețuri, amețeli, dureri de cap, de oase, spune ea, dar cred că mai degrabă de mușchi... Are o stare ciudată și nu are chef de nimic. Vreau să menționez că are probleme cu kilogramele în plus și are și hipertensiune arterială. Poate fi din cauza alimentației? Ține post.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| yustme a răspuns:

La doctor cu ea.du-te cu ea la doctor.