| TVD13 a întrebat:

De azi dimineata am mers la baie pe putin de 10 ori. la spital mi s.a zia ca am nisip la rinichi. si acum cateva zile am crezut ca elimin nisip. azi am facut intr.un paharel si nu semana deloc a nisip. nu stiu exact sa va explic cum arata. si ma ustura, si mi.a curs si un pic de sange. stiti cumva ce poate fi? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| TheBlackAng3l a răspuns:

Pai daca au zis ca ai nisip, asta ai... dureaza ceva pana il elimini...cica berea este cea mai buna pentru nisipul sau pietrele de la rinichiwinking