| Alexandra_8759 a întrebat:

De cam 2 ani ma doare capul si nu stiu ce sa fac. Am 16 ani si se manifesta prin partea dreapta a capului, mi-am facut rmn-ul si nu mi-a iesit nimic insa la analize mi-a iesit ca am anemie si am inceput sa ma tratez cu fier insa durerea persista am si probleme cu faptul ca mainile mele imi ingheata chiar si cand e cald. Va rog astept raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sabilopod a răspuns:

Mie imi suna un pic a migrena. ar trebui sa te mai duci la un consult la un neurolog sau cum se cheama doctorii aia de cap tongue

3 răspunsuri:
| herbalist a răspuns:

Durerile acestea sunt doar pe o perioada de timp ma refer de ex doar primavara sau persista tot anul? si mai am o intrebare, iti trece cand iei paracetamol mai repede sau cu alte pastile? ast rasp

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Este de la circulatia sanguina. Vezi ca sunt pastile pe baze de plante. Gincoprim sau ceva in genul. big grin...

Da`mi add poate te mai pot ajuta big grin : vanilladeejay

| Alexandra_8759 explică:

Da imi trece de la paracetamol si dureaza pe tot parcursul anului