| kta_6466 a întrebat:

De cand m-am despartit de prietenul meu am slabit de la 52 de kg la 43, stie cineva o cura de ingrasare? Ca am impresia ca mai putin ma evapor...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ps-zone.nforum.biz

| rvdogaru a răspuns:

Pai.serios poti sa razi dar asultalaughing...1.mananca mereu poti sa mananci si la 12 noaptea la orice ora, mult, saorma, pizza, mcdonald, chipsuri, torturi, nu mai fa miscare, bea mult suc cu acid ex cola etclaughing

| lovefan a răspuns:

Doamne, ce bine ar fi sa imi pun si eu problema asta,, Sunt prea slaba, vreau sa ma ingras''. Sunt de acord cu elianna, cura aceea de ingrasare pare a fi destul de eficienta. Te sfatuiesc sa o incerci, si de asemenea sa nu te mai consumi atat de mult pentru ca te-ai despartit de prietenul tau, acesta e cu siguranta cel mai sigur motiv pentru. care ai slabit atat de mult.

| alexa23 a răspuns:

In primul rand te rog sa tratezi cauza, adica sa nu te mai consumi pentru despartirea de prietenul tau. Gandeste-te la tine, ai grija de sanatatea ta, fa lucruri care iti fac placere. Si dupa ce ti-ai revenit din punct de vedere emotional, poti incerca si cura de ingrasare.