| Sawarekh a întrebat:

De cand mananc ceapa odata la 2 zile, banane de 2-3 ori pe saptamana si ciocolata amaruie, s-au schimbat niste lucruri :

1) Nu am mai racit, de 1 an de zile de cand manac acestea.
2) Sunt excitat aproape zilnic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mancarea sanatoasa te ajuta sa fii sanatos. happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, ceapa și cioco.

| Catrice a răspuns:

Nașpa,eu nu mănânc nici una și n-am mai răcit de vreo 4-5 ani

| Sawarekh explică (pentru Catrice):

Lauda te.
Eu macar fac sport de 7 anilaughing

| Catrice a răspuns (pentru Sawarekh):

Cine a zis ca eu nu fac? happy

| Sawarekh explică (pentru Catrice):

Nu stiu, eu fac atletism 7 ani si de 2 ani sala happy
E de apreciat ca fara sa mananci sanatos nu te imoblnavesti, dar e ideal sa mananci sanatos!
Corpul nu va crea anticopri toata viata, tot va trebuii sa apelezi la alimente ca sa iti faci imunitatea, care se face in timp.

| Catrice a răspuns (pentru Sawarekh):

Una e sa mananci sănătos și alta sa bagi ceapa zilnic ca asa a zis nenea Ilie ca să nu răceștihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceapa ridica nivelul de testosteron
Bananele energie
Iar ciocolata neagra este o sursa de antioxidanți, este foarte nutritiva și îmbunătățește fluxul sanguin, și scade tensiunea arteriala, si reduce riscul bolilor cardiovasculare.

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și mai conține teobromină, care este un excitant.

| Sawarekh explică (pentru sadrian46):

Interesant happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru sadrian46):

Nu mi-ai zis cum va fi viitorul, ai scos pm-ul din setări sa nu fi contactat în privat. Chiar m-am bazat pe vorbele dumneavoastră

| Sawarekh explică (pentru anonim_4396):

Hahah si eu m-am contrazis in multe subiecte cu domnul Adrian.