| uzzi92 a întrebat:

De cand s-a mediatizat gripa procina au aparut diferite persoane care ne sfatuiesc sa nu acceptam vaccinul... daca sunteti interesati urmariti videoul... http://www.youtube.com/watch?v=ak7s0sBYzfA... si dati-mi o parere va rog...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| eni a răspuns:

Eu sub nici o forma nu ma vaccinez! Nu vreau sa ajung in timp o leguma. M-am documentat si are efecte secundare seriooase.De ce sa fim cobaii unor oameni de stiinta? Deocamdata se poate trata doar daca faci forma grava te duci pe butuci.Totul se reduce la bani.Multa sanatate tuturor!

| remus a răspuns:

Cineva cauta pe toate caile posibile sa ne aiba sub control tot timpul, pentru a putea fi manipulati si coordonati cat mai usor, cand eram copil bunicii si parintii imi spuneau; ai grija ca tot ce faci si unde mergi te vede cel de sus, va intreb; de unde stiau bunicii asa ceva? nu era tv. ap. radio erau o raritate. Acum santem vazuti si ascultati zi si noapte, datorita satelitilor si aparaturi ce o folosim.

| Mihai_6663 a răspuns:

Parearea mea:
(X) Vaccin
(V) Vitamina D