| Samariteanul a întrebat:

De cand sunt mic sufar de astm, boala aceea la plamani.Parinti mi-au spus sa aflu cand se pot face acele burse pe boala,dar eu nu stiu si nici colegii nu stiu, iar diriginta e impotriva noastra....Stit cumva in ce perioada se pot face? nu ma intereseaza cat pot lua pe ele, ci doar perioada.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Voicu_Rus_1948 a răspuns:

Buna seara!
Cred ca e bine sa te interesezi direct la secretariatul scolii si daca nu ai un raspuns multumitor de aici da un telefon la inspectoratul scolar judetean sau chiar la ministerul invata mantului. Nu se supara nimeni daca intrebi.
Mult succes la scola si in rezolvarea problemei.