| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori este recomandat sa faci baie/dus pe saptamana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe par de 3 ori, pe corp zilnic, la fete in zona intima de 2, 3 ori pentru a nu afecta microbi buni care sunt o bariera impotriva infectiei

| syriaHotelsWithPool a răspuns (pentru RAY):

"Pe par de 3 ori"
Hmm. se recomanda sa-l speli doar atunci cand e murdar, altfel mai rau ii faci scapand de uleiurile necesare. Parul va produce si mai mult ulei facandu-ti parul mai gras, de aici o sa ajungi sa te speli si de n ori pe zi.

| RAY a răspuns (pentru syriaHotelsWithPool):

Atunci de doua ori pe saptamana, cum vrei tu, eu fiind baiat consider ca de 2, 3 ori e ok, bine nu am parul lung, nu pun mult sampon

| teo530 a răspuns:

Zilnic

| FruttiFresh300 a răspuns:

Nu pot să cred că încă se pune întrebarea asta în 2018.