| lorenmorgan a întrebat:

De cate ori ma frezez parul imi infloreste repede, ma starui rar de tot sa-l intind cu placa.am fost azi la frizerie si fizerita mi-a spus ca si firele de par care sunt noi crescute si mici sunt la fel de inflorite, nu stiu ce sa fac, la care medic sa ma duc, vreau sa am si eu un par sanatos si lung, dar mai mare lungime nu depaseste/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Daca ti se despica parul trebuie sa mergi la un magazin de cosmetice si sa vezi ce-ti recomanda pentru ingrijirea lui. nu stiu in ce masura te ajuta un medic dar incearca la orce medic generalist. nu ai un medic de familie?

| madalinfindrihan a răspuns:

Un cuvant: Analfabeta

| lorenmorgan explică (pentru madalinfindrihan):

Sunt nascuta in russia am trait foarte multi ani acolo si imi vine greu sa ma exprim in limba romana

| Argelean a răspuns:

Eu zic sa nu te mai frezez sa te speli foarte des si sa ai parul tot timpul curat daca te frezez nu cred ca ajuta cu ceva sa iti creasca.