| amalia17 a întrebat:

De cate ori vin in Romania, mi se umple fruntea de cosuri, sa fie din cauza apei, climei, aerului? ce sa fac? am incercat toate cremele.straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Cel mai sigur este de la poluare - praful din atmosfera!
Decat creme, mai bine apa si sapun si daca nici cu apa nu te impaci - ia-ti apa plata!

Shin
| Shin a răspuns:

Alergie la Romania? happy Am auzit pe unii vorbind desprea ea, dar nu am gasit pana acum un caz tongue
Shin.

| scootsie a răspuns:

Probabil ca apa este prea dura pentru tine.Iti recomand un produs naturist, care folosit, daca nu iti face bine, nu-ti face nici rau...Se numeste crema Heels din gama Hemel.Este miraculos! Dar trebuie ori sa cumperi direct de la firma lor si pentru. asta intrii pe www.hemel.ro,fie iei legatura cu un membru al firmei.Mai mult, iti pot spune, daca ma preferi pe mine, care folosesc aceste produse de multi ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este din cauza climei...eu de fiecare data cand vin in tara a-2-a zi sunt racit...si invers

| xmusic a răspuns:

Din cauza climei, iti spun din propria experienta.Si mie mi-se intampla cand vin in Romania.straight face