| sweetys a întrebat:

De cateva zile, adica de 3 zile, mi se zbate zona de sub ochiul stang. Gen partea aceea unde se formeaza cearcanele. Toata lumea( pe cine am intrebat sau cina m-a vazut) mi-a zis ca am carenta de magneziu, dar eu iau deja suplimente pe baza de magneziu. Care ar putea fi cauza plauzibila pentru acest "fenomen"? Am incercat sa masez zona, dar nu imi trece. Nu pot zice ca e foarte deranjant fiindca nu simt chiar toata ziua, dar se vede ca se zbate si ma enerveaza. Deci ajutor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Cu odihna cum stai? Restul vitaminelor/mineralelor? Cat timp stai cu ochii-n telefon, pc?

Răspuns utilizator avertizat
| MariusStefan25 a răspuns:

Am avut si eu problema asta vreo 2 saptamani, cum a venit asa a si plecat, incearca sa dormi peste 7, 8 ore cred ca asa mi-a trecut mie