| ady1995 a întrebat:

De cateva zile am probleme cu stomacul (ma doare) si am ameteli.
E posibil ca sa am vreo boala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Nu.Probabil este din cauza calduri!

| Lady_6501 a răspuns:

Simptomele astea le aveam eu la gastrita sad
mergi la medic

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la un control medical de specialitate, gastroenterologie.
Ceai de muşeţel, gălbenele.
Pa, pa.

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Principalii factori pentru durerile de stomac sunt mesele copioase si rare, cu perioada lunga intre ele; mancatul rapid, poate fi si stresul, oboseala, alimentele prea reci sau prea fierbinti, poate fi si consumul exagerat de alimente acide, bauturi carbogazoase, pot fi multe cauze, dar daca durerile persista ar fi bine sa consulti un medicwinking

| ady1995 explică:

Deci poate fi si de la caldura? Adica dupa o zi i s-a mai intamplat si altei persoane.Am scapat de ameteli dar inca am probleme cu stomacul si uneori febra.