| CosminCSM00 a întrebat:

De cateva zile cand inspir ma doare undeva in partea stanga, pe langa inima cred. Nu ma doare mereu. Ce ar putea fi si cat de grav sad ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea fi o simpla nevralgie intercostala, sau... nu. Un simplu control nu ti-ar strica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea fi o simpla nevralgie intercostala, cauzata de vreo raceala, sau... nu. Un simplu control nu ti-ar strica.

| CosminCSM00 explică:

Sti ceva rasputinxx daca la toate intrebarile de pe TPU raspunzi asa iti zic sa te lasi frate de asta, ca nu e de toti prostii

| CosminCSM00 explică:

Cum zice-am mai sus, toti prostii isi fac cont pe TPU

| anonim_4396 a răspuns (pentru CosminCSM00):

Eu zic că nu e prost. argumentul meu e valid - am câștigat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CosminCSM00):

Eu zic că nu e prost. argumentul meu e valid - am câștigat.

| CosminCSM00 explică:

Eu zic ca e PROST si muuuult

| CretzulinaB a răspuns:

Incearca sa iei calciu lactic si magnerot.eu asa am scapat.de cate ori mai simt iau din nou vreo 3-4 zile calciu si magnerot(magneziu) care ajuta muschiul inimii. multa sanatate