| anonim_4396 a întrebat:

De ce amortesc picioarele care este cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, acest lucru poate apare datorita anumitor transformari neurologice cit si a problemelor circulatorii, sfatul meu este sa megeti la un specialist si va spune exact cauza acestei stari.

4 răspunsuri:
| mihalitza a răspuns:

Ai probleme cu circulatia singelui, e bine sa mergi la un medic-problema se rezolva relativ simplu...

| bluedar a răspuns:

Poate sa fie un semnca iti lipseste vitamina B12, fapt care cu timpul duce la defectiuni neurologice. Asa ca primul pas pe care il poti face e sa iti faci analize sa vezi daca intr-adevar iti lipseste B12.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate fi o problema neurologica sau o deficienta a sistemului circulator sanguin sau poate nici una din cele doua, mergi la doctorul de familie si o sa iti recomande un specialist

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi amortesc picioarele stand in picioare degeaba.cateodata ma trezesc si numi simt picioarele