| bbnnmm a întrebat:

De ce atunci când mă ridic dimineața din pat mă dor sânii? ...ca și cum mi-ar fi grei

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Medicul ginecolog, sau cel de familie ce zice? Trebuie sa te consulte, mergi la ei.

| bbnnmm explică (pentru CristiDinBucuresti):

Trebuie să merg la medic?

| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate ca sanii iti sunt mai dezvoltati si pe timpul noptii ei stau oarecum in repaus adica neatarnati si muschii care ii sustin se odihnesc/relaxeaza. Dimineata din cauza ca ei spanzura (banuiesc), pana ii pui in sutien ca sa fie sustinuti prin greutatea lor actioneaza asupra muschilor de unde poate proveni senzatia indusa in muschi de sani grei.E doar o parere, poate ca nu cea mai exacta.

| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Există două opţiuni:
1.Ai sânii mari.
2.Se apropie menstra.

| frostxtq a răspuns:

Daca nu trebuie sa iti vina menstruatia, probabil ai dormit pe burta si i-ai presat prea mult timp happy