| Anonimullllll a întrebat:

De ce cand intru intr-o camera intunecoasa sau luminoasa ametesc(mi se face filmu negru), dar doar pentru 1 secunda ca dupa aia nu mai am nimic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Nu e neobisnuit, e un fenomen de adaptare la lumina/intuneric, similar cu ce se intampla cand dormi si vine cineva care aprinde lumina si te trezeste brusc.

3 răspunsuri:
| Buburuza2222 a răspuns:

Este nevoie sa iti faci un control... poate ai lispa de calciu!

| Schneider_Frau_1992 a răspuns:

Lipsa de vitamine. In special calciu si vitamina B. Cel mai bine e sa consulti medicul de familie, si iti va explica el mai multe.

| Anonimullllll explică:

Analizele mi-au iesit buna aceasta problema o aveam dinaitea analizelor, iar analizele au confirmat ca sunt sanatos.