| CatutzaDragutza2002 a întrebat:

De ce cateodata simt ca nu traiesc, ca nu exist? simt ca ma ia o lesineala......de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Chiar nu ai nicio preocupare de te încearcă un astfel de sentiment?
Mergi la psihologul școlii, nu ai reușit să te cunoști.
Pa, pa.

| GOLD99 a răspuns:

Stiu sentimentul, se intampla de la stres s-au daca ai lipsa de calciu, toata lumea pateste asta la orice varsta majoritatea spun ca de la vreme, dar specialisti spun ca este de la poluarea care ne intocsica in viata de zi cu zi.

| CatutzaDragutza2002 explică:

P.S.:am 11 ani

| Azµre a răspuns (pentru CatutzaDragutza2002):

DIn cauza asta că ești copil, e o etapa a vieții în care copii nu sunt înțeleși cel puțin așa consideră ei. Va trece cu timpul.

| trema89 a răspuns:

Pentru ca esti nefericita happy de ce esti nefericita tu stii