| Mwhahahaa a întrebat:

De ce cele mai putine postari se afla in categoria "cauze nobile"? Nu mai exista aceasta rubrica? sau ce? Am vrut sa postez asta in acea categorie... dar nu am mai gasit-o:-s am dat click pe "alege categoria" si am cautat "cauze nobile" dar pur si simplu...nu-mi mai apareathinking Ce s-a intamplat? Lamuriti-ma si pe minebig grin Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ellai a răspuns:

Poate tocmai din cauza ca erau prea putine intrebari sau prea putin interes la aceasta rubrica, l-au sters.desi nu era folosita des aceasta rubrica, cred ca ar fi fost mai bine sa fie pastrata, fiindca este un subiect interesant.

6 răspunsuri:
| ellai a răspuns:

Mshappy. oricum nu am raspuns pentru funda, precum altii care o si cersesc straight face

| VladRO a răspuns:

Eu nu inteleg de ce ai pus intrebarea asta la Sanatete, dar asta nu cred ca mai conteaza...

| Mwhahahaa explică:

@Vladutzz, nu ai citit bine...

Am vrut sa postez asta in acea categorie... dar nu am mai gasit-o:-s am dat click pe "alege categoria" si am cautat "cauze nobile" dar pur si simplu...nu-mi mai aparea

Am dat copy-paste special pentru tine...

| Mwhahahaa explică:

Bine bine furni
nu e nici o intrebare nobila
numai ca am o nelamurire...Si d-asta...
Unde vroiai sa o postez?
La muzica sau shopping?

| Mwhahahaa explică:

In sfarsit, dau peste cineva care sa ma inteleaga...
Multumesc mult @lelia

Fundaaaaaaaaaaaaaa! [love struck]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar care-i intrebarea aia ...nobila?