| mhn24 a întrebat:

De ce exista persoane pe TPU ca JustLoOkingAround sau elasexygagica, fetita de 7 ani cu fantezii sexuale? Unele persoane nu trebuie sa existe! (Sa nu va intrebati de ce am pus la Sanatate! E pentru binele omenirii!)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este vorba de mai multe persoane. Toate aceste intrebari (sunt mai multe conturi) sunt puse de una si aceeasi persoana, un adult, probabil barbat care incearca sa duca siteul in derizoriu. Din pacate pentru noi, intelectul si imaginatia lui sunt foarte limitate si nu poate inventa decat aceste intrebari care implica fetite si perversiuni sexuale (probabil il obsedeaza o chestie de genul asta). De aceea apar aceste postari pe site si, deocamdata, nu pot fi oprite.

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

De ce? pai fiindca prostia nu are limite

| Cleona a răspuns:

Sunt de acord cu tine. Unele lucruri intrec orice limita cu adevarat. M-am uitat peste contul ei, intrebarile respectiv raspunsurile sunt jalnice.De asemenea mie nu-mi place userul justanotherpettyface pentru ca da raspunsuri cu un link unde vrea sa fie votat/a la intrebari care nu au nici o legatura cu asta. Urata din partea ei si a celor care fac la fel.

| Minks a răspuns:

Stai linistit/a. Userii aia se plictisesc si vor sa faca misto pe aici, sa fi sigur ca ele n-au vorbit niciodata serios in ce-au zis. Nu mai lua de bun tot ce vezi pe internet.

| Minks a răspuns:

@ray Nu trebuie sa ai pretentii la niste administratori care tolereaza injuraturile date pe fata. Eu am fost trimis in mama de o duduie pe care am atentionat-o sa vorbeasca mai romaneste. Le-am trimis si un email administratorilor care probabil nici n-a fost citit.

| Minks a răspuns:

@ Liviu: Pe caseta video, atunci DVD-ul era un vis frumos.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mie-mi place elasexygagica. Am şi eu dreptul la distracţie.
Când intră câte una nehotărâtă dacă să-şi mai ţină prietenul cu testiculele umflate încă un an sau nu, e superb să văd între 30 de răspunsuri ale lupilor moralişti că vai "virginitatea e un trofeu, bla bla bla bla ţine-l până la adânci bătrâneţi", câte un răspuns de genul "faceţi sex! sexul e acţiune" (sau derivaţii ale răspunsului de genul).
Am şi eu dreptul de a mă amuza şi eu mă voi împotrivi dacă va veni vorba de excluderea utilizatorului elasexygagica întrucât mie chiar îmi place!
Salut!

| Rayyy a răspuns:

Sunt perfect de acord cu tine, acesti useri ar trebui sa fie scosi de pe site cat mai repede.
Pacat ca administratorii nu observa, sau in fine, nu iau nicio masura.
E deranjant si ridicol...

| Liviu a răspuns:

Hmm...
Frumos...
Uite asa mai mergelaughing
Incep de mici care e jmenu frate?
Traim in Romania'
Tu vrei ca pe vremea lu' raposatu cand vedeai filme porno doar pe dvd?
acum fetele de 10 11 ani intreaba " Cand imi va veni ciclu "
Sau " daca m-am frecat cu prietenu meu imbracati raman insarcinata? "
Sa fim seriosi mosule'
Am evoluat. ( In rau )
Acuma copii nu mai vorebsc fata in fata'
ei zic direct " vorbim pe mess "
tot asa faceam si eu la 10 11 ani?
Eu dabi la 11 ani am aflat de ce e aia calculator
Acum ma crucesc cand trec pe langa generala si aud copii la 10 11 ani zicand
" Dal ba in P*** Mea "
Sa fim seriosi.

| foxi a răspuns:

Asta e democratie! E normal sa fie asa!

| RXN a răspuns:

Tu chiar crezi ca au facut tot ce spun?laughingMie, personal, mi se par niste copile cu deficit de atentie. E pacat ca ajung sa recurga la astfel de aberatii ca sa poata fi bagate in seama. Le vine lor mintea la cap, nicio problema.Nu trebuie sa-ti bati capul cu prostiile lor, le dai ceea ce vor.happy
>big grin

| alin823 a răspuns:

Nu stiu, nu prea am stat mult pe TPU mai intram din cand in cand, dar totusi nu cred ca sunt membri de doar 7 ani pe forum, adica sa fim seriosi la 7 ani nici nu stii alfabetu, dar apoi sa scrii la tastatura si sa intri pe internet.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu chiar crezi ca aia are 7 ani?

| boradan a răspuns:

Ii ilegal sa ai fantezii? daca nu a fost moderat inseamna ca nu a incalcat nici o prevedere din regulament

| laura22ani a răspuns:

Da, chiar asa, lumea care e aici am crezut ca vorbeste despre lucruri serioase, dar m-am inselat.Lumea isi creeaza aici cont sperand sa aiba un sprijin, un raspuns, poate schimb de idei in ceva folositor.Pentru cei ce cauta discractie, fratilor, facebook, hi5, yahoo, whatever, only not here!