| antipatica a întrebat:

De ce fac caca mov? spuneti-mi va rog; x

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ancutsa a răspuns:

Buna oana!

poate ai avut o hemoragie interna :-s. nu stiu ce poti avea! mergi la doctor daca tu crezi ca e ceva serios si nu glumesti.

pa-pa! :*

18 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ai mancat ceva care a colorat "substanta". Poate varza rosie, sfecla, afine, vin negru, struguri negri... Dar cel mai sigur este ca din cauza ca este 1 Aprilie!

| Malvina24 a răspuns:

Exista caca mov? waw nu stiam!

| Barajag a răspuns:

Ai mancat struguribig grin

| T!mea a răspuns:

Haha. caca mov laughing

| xuanbou a răspuns:

Consulta un medic sa nu fie vreo ceva in neregula, pentru. siguranta

| User a răspuns:

Zau? Vezi ca verdele e la moda anul' asta.

| ary a răspuns:

De ce nu faci niste analize, macar asa de curiozitate?!

| tyana a răspuns:

Pentru ca e 1 aprilie azi!

| mariusciocan a răspuns:

Ca ai mancat caca mov al prietenului tau. de aia happy

| Roby67 a răspuns:

Daca ai facut numai o data este din cauza alimentatiei care ai avut-o in ultimul timp, si nu-ti fa probleme. Daca faci de mai mult timp s-ar putea "mov-ul" sa fie din cauza ca ai o rana, sau paraziti in intestinul gros. In acest caz i-ti recomand o vizita la medicul de casa.
Multa sanatate.

| Eu_3088 a răspuns:

Din cauza flacari violetwinking
Si e violet nu mov oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la doctor

| šρяίηģ a răspuns:

Ai mancat prune?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sex

| rece a răspuns:

1 hour ago u must read this. once u have started there is no turning back. a little 10 year old girl was raped and murderded in 1945. her body was not found until 1947. then a boy last week read this and did not copy and paste this message. the dead girl appeared in his room haunting him and killed him. if you do not copy and paste this onto 10 vidoes in 30 minutes the dead girl will apear in your room tonight and haunt you and kill you. well you better start copying

| magdakitty a răspuns:

Raspusul anonim este un bou scufundat in rahat MOV!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala cu 10 year old girl sa se opreasca ca ma tampeste...prost

| TheQuestion a răspuns:

Ca de 1 aprilie se intampla multe chestii ciudate tongue