| Mara6392 a întrebat:

De ce îmi apar mai multe coșuri în perioada ciclului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru că apar tot felul de schimbări hormonale in perioada menstruație

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dereglări hormonale.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Acu explica și ce treabă are atenția cu cosurile.

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Nivelul de hormoni creste in perioada menstruatiei, asa ca are legatura cu glandele sebacee si secreta mai mult sebum, de asta iti apar