| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi bate inima tare, tot timpul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca ti se pare anormal, adreseaza-te medicului de familie, care-daca va considera necesar-iti va da o trimitere la cardiolog.Nu e de glumit cu problemele cardiace, caci varsta nu conteaza!

| drogh a răspuns:

Probabil din cauza palpitaţiilor (excesul de oboseală, stres, depresie). Încearcă să consulţi şi un medic cardiolog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu am fost la ea, dar de cand fumez am observat cand ma consulta sta mult mai mult decat statea inainte(asculta acolo), dar mereu imi zice ca e bine!

| Mwha a răspuns:

RE : Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.

DECI : Du-te la doctor cat mai repede posibil!

| july00 a răspuns:

Poate doar ti se pare