| sopranaCadaverica a întrebat:

De ce imi ghiortaie matele de parca ar fi posedate dupa ce mananc legume la cina? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mănâncă si tu la masă, ca oamenii. Nu la cină.

| sopranaCadaverica explică (pentru darrio2007):

Era o intrebare serioasa draga

| darrio2007 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Ok. Dar altceva ce ai mancat inainte? Poate este vreo combinatie care nu iti prieste.

| sopranaCadaverica explică (pentru darrio2007):

Am mancat doar cina (legume, telemea, masline), la 5 ore dupa pranz (care a fost ok).

| darrio2007 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Probabil ca aceasta combinatie iti da aceasta stare, Legumele fermentează.

| sopranaCadaverica explică (pentru darrio2007):

Atunci da un exemplu de cina sanatoasa fara legume.

| darrio2007 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Cina cu legume e buna dar mai depinde si de organismul fiecaruia. Daca altcineva ar manca, poate nu i s-ar intampla asta.

| Edw08 a răspuns:

Trebuie să adaugi și niște ceafă de porc lângă. Ceafa de porc îmblânzește demonii.

| sopranaCadaverica explică (pentru Edw08):

Carnea grasa nu imi place.

| gogu220 a răspuns:

Te întinzi în pat după ce mănânci? sau bei lichide?

| sopranaCadaverica explică (pentru gogu220):

Nu. Am mancat cu niste telemea. E o stare nasoala sad

| RobertRawr a răspuns:

Manancă o Biblie si trece!