| lilskies a întrebat:

De ce imi miroase gura asa de rau, miroase a peste mort? Ajutor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Probleme de la fiere, de la stomac, mergi la medicul de familie pentru o trimitere la un medic specializat

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du-te la doctor fa ti detartraj, fa ti analize, mirosul gurii este dat de multi factori, probleme stomacale, diabet, igienă precară, numai un dentist stie ce tratament sa i ti dea după ce face detartraj, spala te pe dinti de 3 ori pe zi, foloseste ață dentară, si apă de gură care elimină mirosul halena asa se numeste mirosul gurii in termeni medicali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te speli pe dinți și tot miroase înseamnă că trebuie să vizitezi un gastroenterolog