| addictedg a întrebat:

De ce imi trosneste mereu gatul? cand il intorc in parti, in special in dreapta
chiar si dupa 30 de min de facut execrcitii tot imi trosneste, se aud ca doua cartilaje.
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| muricuigrec a răspuns:

Si prietenei mele ii face asa. Stai linistit/a e ceva natural, si poate cum o sa te dezvolti si o sa iti creasca oasele o sa iti treacawinking