| ANONIMU3O02 a întrebat:

De ce îmi vine incontinuu sa îmi trosnesc gatul? Am fost și la doctor și nu a știut ce să zică poate că nu i am explicat eu cum trebuie, mai este cineva așa? Daca da cum i-a trecut de acest tic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt verterbre care se ating. Exerciții de gimnastică și trece.

| Lukasssz a răspuns:

E un tic nervos. Tine-ti mintea ocupată cu alt ceva. O sa dispară dorința de ati trosni gâtul in maxim o zi!

| Caro34 a răspuns:

Ar trebui să faci câteva ședințe de masaj; acolo este ceva care deranjează! Există uleiuri care deteriorează locul și te vei simți mult mai bine. Vezi și cum dormi fiindcă asta poate fi o problemă. Numai bine!

| Motisor a răspuns:

E de la covid

| ANONIMU3O02 explică (pentru Motisor):

Nu am covid happy

| Motisor a răspuns (pentru ANONIMU3O02):

Nu stii tu, dar sigur ai

| ANONIMU3O02 explică (pentru Motisor):

Ai poza cu Narutolaughing))) ce aii

| Motisor a răspuns (pentru ANONIMU3O02):

Am poza cu Naruto?