| User252426 a întrebat:

De ce îmi vine să vomit din soia + riso băutură vegetală?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Poate nu îți place bautura

| 1onur a răspuns:

Aoloooo...

Al știu sucul ăla am crezut că este bun și eu am luat intr-o zi și era să-mi vomit... Nu-mi place deloc soia... Scârbos combinați aia de suc sau ce o fi mi-a venit greață de la sucul ăla

| User252426 explică (pentru 1onur):

Când beau lapte îmi vine să vomit uneori.

| 1onur a răspuns (pentru User252426):

Nu-ți priește lactoza ești sensibil la stomac. Eu asta cred cu Adevărat dar nu sunt doctor ca să ști

| User252426 explică (pentru 1onur):

Îmi vine să vomit doar de la cele care au grăsimi multe.

| 1onur a răspuns (pentru User252426):

Păi nu mai bea dacă îți face rău mergi la medicul tau de familie să-ți prescrie ceva decât îți vine sau ți-a venit rău

| 1onur a răspuns (pentru User252426):

Eu sunt la celălalt capăt al lumi nu pot face nimic de aicia decât sate ajut cu tratamentul sa țil ei dacă vrei.

| User252426 explică (pentru 1onur):

Problema e că îmi fine scârbă când mă gândesc la așa ceva

| 1onur a răspuns (pentru User252426):

Păi ce pot face eu bosule? Ți-am zis te ajut cu rețeta atât pot face nu sunt medic tău de familie mergi ia-ți rețeta ce-ți prescrie medicul și trimite-mi mesaj.