| Crypt a întrebat:

De ce ma doare dimineata penisul cand urinez crying?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Probabil ai facut o infectie urinara. Ar fi bine sa mergi la medic pentru consult si investigatii. http://www.i-medic.ro/boli/infectiile-tractului-urinar

caramela
| caramela a răspuns:

Ptr ca faci des acea treaba"rusinoasa".blushing

| nodeerskulls a răspuns:

Infectie urinara, mai mult ca sigur. Du-te la medicul de familie sa-ti faca niste analize, si-ti da niste pastile si se rezolva, daca ai asa ceva.

Daca nu e asta, s-ar putea pur si simplu sa se adune cam multe bacterii in tractul urinar pe timpul noptii, asa ca tineti-o mai curata si spalati-o inainte de culcare, ca sa zic asa.

| vampiressa a răspuns:

E posibil sa fi racit, sa ai o infectie, sau sa fi avut contact sexual neprotejat cu o persoana care avea vreo boala sau mai stiu eu ce.trebuie sa mergi URGENT la medic.multa sanatate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună dimineaţa! Nimeni nu îţi poate da un răspuns corect, decât medicul, după ce faci analiza de laborator ale urinei. Du-te la medicul de familie imediat. Să nu îţi fie ruşine, a văzut şi a auzit multe în cariera de medic şi pentru asta s-a şi pregătit. Ruşine e să stai şi să suferi şi să ţi se agraveze suferinţa. Sănătate!

| Cristian0884df11 a răspuns:

Probabil nu-i buna Benzinahappy vrea de 98

| Mende a răspuns:

Du-te la dermatolog si fa-ti un control.e posibil sa fi bolnav de sculament