| ValecanoRayo a întrebat:

De ce ma doare penisul cand este atins? Ma doare de ani de zile atunci cand il ating fara prepuț, e cea mai dubioasa chestie nu pot face nimic ca mor de dureri daca incerc, vreo solutie stie cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Pai si cum faci sex?
Mergi la dr, are legatura cu decalotarea.

| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la medic!