| Larisamonica a întrebat:

De ce mă înțeapă jos sub burta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic nu sta pe TPU sa astepti miracole si diagnostice.

| RAY a răspuns:

Infecție urinară poate

| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza a ceea ce ai mancat si baut in ultimile 24 de ore.

Mergi la toaleta si stai acolo pana elimini tot ce ai mancat si baut nesanatos, care-ti provoaca acum gaze si dureri in burta!

| anonimg a răspuns:

Este posibil să fie apendicită. De aceea trebuie să mergi neapărat la medic pentru control, chiar dacă durerea va dispărea. Pentru că data viitoare este posibil ca durerea să fie mai mare. Iar durerea de apendicită nu este obligatorie să fie în partea dreaptă; durerea se poate simți în tot abdomenul.
Spune părinților tăi de această durere chiar dacă este weekend.
Operația de apendicită nu este dureroasă, și se face cu anestezie generala, și în 5 minute e gata.

| gabicoo a răspuns:

Pentru că ai făcut-o fără prezervativ.

Răspuns utilizator avertizat
| Ilovedinero a răspuns:

Te doare tot timpul sau după ce faci sport sau ceva?