| anonim_4396 a întrebat:

De ce ma maninca scalpul orice sampon nu as utiliza? Se intimpla de vreo 2 ani.

Da, si nu am paduchihee hee

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| eni a răspuns:

Incearca de la Bioderma NODE K. Putin e scump, dar e bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citeste "O zi mai lunga decat veacul" al lui Cinghiz AITMATOV! Sigur o sa iti treaca! Ba chiar o sa ti se para o fericire ca te mananca ceva!hee hee

| AlinaMaricescu a răspuns:

Am avut si eu probleme cu scalpul, cu mancarimea.

Am fost la doctor si mi-a dat un sampon natural cu ulei 100% pur din arbore de ceai (tea tree oil) de la Thursday Plantation.

Samponul e incredibil, miroasa foarte bine, scalpul nu ma mai mananca si imi place mult ca nu face spuma.
Deci m-am indragostit de sampon.

Dupa ce termin dusul, inca se simte mirosul de natura.
Pup

| AlinaInk a răspuns:

Incearca sampoane Bio, gasesti pe http://naturway.ro/

| Anny_8839 a răspuns:

Poate pentru ca schimbi prea des sampunul...