| Gabry a întrebat:

De ce nu am pofta de mancare, si nu pot sa beau decat apa, nici macar suc?
Am starea asta de pe la 3 dimineata, si normal ca imi ghiortaie matele, pentru ca ultima masa a fost la ora 19 ieri! Cat m-as chinui, nu pot sa mananc absolut nimic ca mie greata!
Ce as putea face, sa iau niste pastile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Pune mana si mananca ceva, usor, un ceai de floare de tei, indulcit cu miere de albine, oua fierte odihnestete putin mai mult si o sa-ti treaca.

6 răspunsuri:
| DoomNEzeu a răspuns:

Vrei sa iti spun ce fac eu. Uite opreste pc-ul si apucate de ceva, alergat ca u esti fata si ti-e mai usor sau fa niste exerciti acasa timp de o ora(3 serii de abdomene a cate 20 repetari, si cu restul la fel, adica, flotari, genoflexiuni, extensii.)eu fac sala si mananc de 4 ori pe zi pana ma doare stomacu big grin

| Ruxy a răspuns:

Ia-o incet cu un ceiut (sunatoare, tei, musetel, galbenele...) Poate ai mancat ceva ce nu ti-a priit...
Daca nu merge nici asa, mergi la o farmacie sau la medic!

| Gabry explică:

@doomnezeu eu fac sport zilnic, pentru ca in fiecare zi am ore de inot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gabry, poate e din cauza intrebarii de ieri laughing
heh nu glumesc, bea apa in continuare, da-mi idul tau mai vb depsre astawinking

| micurutza2005 a răspuns:

Poate esti gravida...sau ti-ai stricat cu ceva stomacul, intestinele, ia ceva paine prajita si ceai sau biscuiti sau supica de taietei cu pui, mar sau gref si o sa-ti revii incet dar trebuie sa mergi si la dr sa stii ca sa afli cauza exacta a starii tale dar cu toate aste mananca ceva si ia un metoclopramid pentru greata si redigest pentru digestie.

| Gabry explică:

Multumesc pentru ajutor si timpul acordat mie! S-a rezolvat problema!