| xIonutzu a întrebat:

De ce nu pot respira cum trebuie cateodata parca n-am destul aer?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| TinTin1 a răspuns:

Sunt doua variante :ori esti obosita ori ii prea uscat aierul

| CCaaTTaaLLiiNNaa a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat dar mi-a trecut

| 12TeOdOrA12 a răspuns:

Si mie mi se intampla deseori. Poate fi aerul prea uscat. Pune intr-o oala apa la fiert si lasa putin sa clocoteasca. Pune-o pe un scaun, pune un prosop deasupra. Pune ti capul sub prosop si stai asa vreun minut. Asa vei inspira tot aburul acela. Sau daca nu esti in casa, cumpara ti un ceai cald/fierbinte de la un magazin. ( cele care au automat de bauturi calde ). Ia ceaiul si bea-l. E acelasi lucru ca si cu oala. Sper ca te am putut ajuta. Fundabatting eyelashes?

| 12TeOdOrA12 a răspuns:

Si mie mi se intampla asa. Bea un ceai fierbinte si iti va trece pentru ca vei inhala si acei aburi si aerul va fi umed. Eu asa fac si merge. Sper ca te am putut ajuta. Funda?batting eyelashes