| flrnnn0202 a întrebat:

De ce oamenii cu multe alunite sunt mai bolnaviciosi ca restul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine spune asta? Gresit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt mai bolnaviciosi. Toata lumea are alunite, unii mai multe, altii mai putine, unii pe mecla, altii pe buci, altii pe spate, si tot asa. Dar toata lumea are, si nu exista nici un studiu in acest sens, ca oamenii cu alune, s-ar imbolnavi mai repede decat oamenii care nu au.