| Robitzuu20 a întrebat:

De ce scuip sânge de fiecare dată când fumez? Am un gust oribil in gura mai ales când și fumez

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IngerasulMicut a răspuns:

Fumatul nu e bun deloc.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sangerarea inseamna rana deschisa.
Trebuie sa mergi la un medic ORL pentru un consult, sa poti rezolva problema ranii.

| mgtow a răspuns:

Poate au inceput plamanii sa zica gata (fumatului)

| Reghqen a răspuns:

Pentru ca îți întră în corp ceva ce daunează organismul, fumatul are o grămadă de efecte nocive asupra organismului, chiar dacă mie nu mi s-a întămplat niciodată să scu sânge atunci când fumez.
Sfat prietenesc? Dacă o ai de recent problema asta poate să fie ceva temporaneu, iar să dispară singur, dar ca să fii mai sigur du-te și consultă un medic.