| GigelETare123 a întrebat:

De ce tot cred că am o problemă psihică de ceva vreme? Am făcut un test online și zicea că am multe simptome de autism. Credeți că e adevărat? E rău să suferi de autism?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Irinuca8 a răspuns:

Daca ne luam dupa toate concluziile de pe internet, am avea cu toti cate ceva sau mai multe laughing. Uneori ne fixam cu anumite chestii dar cu toate astea mai bine vorbesti cu un doctor de specialitate ca sa stai linistit dupa aia pentru ca cel mai probabil nu ai nimic happy

2 răspunsuri:
| Torrpi a răspuns:

Daca te iei dupa testele alea, ajungi sa te imbolnavesti.