| anonim_4396 a întrebat:

De ce tratamentele de albire a dintilor se face noaptea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

La lumina soarelui vopseaua de pe dinti se inegreste. Io cred ca glumesti!
Un singur tratament "se face" noaptea, iar mai multe "se fac" ziua. Nu te supara dar prea ai ridicat-o la fileu. Scrii corect raspundem corect, nu - nu. Inteleg sa mai mananci o litera (nimeni nu e perfect) dar cand e vorba de dezacorduri ne ia cu fluturi de la stomac.

| Black a răspuns:

Pentru ca dormi tongue
Ziua mai mananci ceva, ai bei ceva... iar tratamentul nu isi mai face treaba happy
Succes!

| Black a răspuns:

Mi-a placut asta laughing
Ea face dezacorduri si eu mananc litere... am scris "ai" in loc de "mai"
Am o tastatura super proasta... ca pe aia buna am varsat suc laughing
Succes!
Lol am primit stupid? laughing