| Mariusica95 a întrebat:

De ce trebuie sa am peste 18 ani pentru ca medicul stomatolog, sa-mi scoata dintele prins cu surub din fata, cu unu permanent? este un procedeu dureros?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LadyBoOoo a răspuns:

Asta chiar nu stiu.laughing ai ca o intreb maine ca trebuie sa merg la dentistalaughing
big grin

| Condrat_Alexandru_1996 a răspuns:

Pai ca sa fie pe raspunderea ta ca daca ti se intampla ceva sa zicem peste 2 sau trei zile dupa ce til scoate sa nu intre el la belea