| RalucaSahnada a întrebat:

De ce uneori cand respir ma doare burta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi până la medicul de familie.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Consulta un medic s-ar putea sa fie ceva mai grav decat iti imaginezi

| Myyy3 a răspuns:

Ai febra musculara

| VladLungu a răspuns:

Cred ca esti balonata.

| Darius352 a răspuns:

Ai baut ceva acidulat inaintelaughing?

| Darius352 a răspuns:

Ai mancat multe varietati de mancare si ai facut indigestie. Poti incerca sa mai mananci cate o felie. de lamaie

| LEVEUdobreanu a răspuns:

Suna la doctor urgent ca eu era sa mor mai demult crying