| Earthquake a întrebat:

De ceva timp de fapt de 1 an cam asa thinking, am burta prea umflata, nu e vorba de grasime.ca am, dar nu sunt asa de gras sau nu am folosit alcool sau alti factori incat sa-mi fie atat de balonata, e prea umflata daca o las normal.este ceva asemanator cand mananci o lobenita intreagahappy de unu singur.happy ce pot sa facsad? dau funda...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Nam a răspuns:

Poate este ceva genetic... dar pentru a nu se intampla ceva cel mai bine este sa consulti un doctor...Succes big grin