| LiliLil20004 a întrebat:

De ceva timp mă simt foarte amețită am 21 de ani.De la ce poate fi cauzata amețeală și ce pot face să îmi treacă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tensiune mică sau mare, mergi la medicul de familie sa iti dea trimitere la analize,, fara analize amanuntite nu se va afla cauza.

| Mindfulness a răspuns:

Cred că de la anemie! Consuma ficat de porc prăjit, spanac și sfecla roșie. Mergi la medicul de familie.

| Lubeni??38900 a răspuns:

Cel mai posibil ai tensiunea prea mica, mănâncă o ciocolată și vezi cum te simți