| Ingrid_Kertész_1993 a întrebat:

De ceva timp visez aproape in fiecare noapte ca mor.dar de fiecare date in alt mod.dar si doi prieteni apropati viseaza despre mine ca mor...are ceva semnificatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Nu baga in seama nimic din ce visezi noaptea. Eu una ignor absolut tot ce visez. Cu cat crezi in ele, cu atat se intampla si in realitate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-ati speriat. In ziua de azi panica si atacul de panica e cat mai raspandita. Ignorati visele, sunt productii ale subconstientului.Frica de moarte, ca o sa mori candva, naste vise pe masura.Nu are nicio semnificatievisul tau si ale amicilor, ci doar ca v-ati axat pe asta, aveti asta in cap si subconstientul fabrica vise.

| danay72 a răspuns:

Nu are nici o semnificatie, nici chiar Biblia nu spune ca ar insemna ceva.

Răspuns utilizator avertizat