| afrodita3333 a întrebat:

De curand am aflat ca am alergie la praf si cu ocazia asta mi-am luat si scutire pentru ora de sport de la medicul specialist.Inafara de scutire mai trebuie sa duc si alte acte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexandraalis a răspuns:

Trebuie sa mergi cu scutirea de sport la medicul scolar sa o verifice, sa o parafeze ca este in regula, apoi cu scutirea vizata de medicul de la cabinetul medical din scoala, mergi la profesorul de sport.
Nu mai trebuie sa duci alte acte doveditoare, doar in cazul in care medicul de la cabinetul scolar iti mai cere alte documente medicale, dar in acest caz nu cred.
FUNDA

| a1doru a răspuns:

Bine faci ca iti iei scutire la orele de sport.e mai bine sa stai in fata ordinatorului, pe tot felul de situri cretine.peste ceva ani, cand vei avea cifoza[bine, nu stii tu ce e aia],+4,+5 dioptriile la ochelari,sau,mai rau, cu -, o sa intelegi cat de rea este miscarea pentru sanatate. rolling on the floor

| Kittynika a răspuns:

Nu