| nexT_2456 a întrebat:

De curand m-am lovit la picior sa facut un nod, vineri am fost la medic si mi-a dat o alifie si antibiotice. Dar de ce nu imi trece, ma şi doare destul de tare, mai s-a dus nodu un pic dar de ce ma doare asa de tare. Ce pot sa am de nu îmi trece, sa mai confruntrat cineva cu asa asemanator.VA ROG DAŢI UN SFAT

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| KAYZ a răspuns:

Mda. Am avut fractura la genunchi si la pumn dar mi-a trecut cu timpul. Chill, nu-ti ies matele pe acolo, stai linistit/a.